345768

POWER SKILLS – SZKOLENIA

Wiedza i informacja są we współczesnym świecie uznawane za najcenniejsze zasoby. Zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności pozwala na osiągnięcie sukcesu osobistego oraz zawodowego.

Oferta naszej firmy adresowana jest do wszystkich, którzy są otwarci na nową wiedzę i świadomi tego, jak wielką szansę rozwoju może im ona zapewnić. Proponujemy szkolenia skierowane zarówno do firm, instytucji, jak również do osób prywatnych. Oferujemy szkolenia w systemie otwartym, webinarów oraz systemie zamkniętym.

SZKOLENIA OTWARTE:

Szkolenia z aspektów unijnych:

Szkolenia biznesowe:

Szkolenia z finansów:

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE:

W ramach oferty proponujemy Państwu również organizację szkolenia zamkniętego, dostosowanego lokalizacją i tematyką do Państwa indywidualnych potrzeb.

W ramach usługi oferujemy:

 • Dopasowanie programu szkolenia do Państwa indywidualnych potrzeb.
 • Indywidualne dopasowanie terminu i miejsca szkolenia.
 • Wyszukanie i rezerwację:
  1. hotelu,
  2. sali szkoleniowej,
  3. usług cateringowych.
 • Opiekę koordynatora.
 • Opiekę poszkoleniową Trenera (możliwość korespondencji mailowej).
Webinar / Szkolenie online:

Webinar to nowoczesny format szkoleniowy (rodzaj e-learningu) wykorzystujący transmisję audio-wideo w czasie rzeczywistym. Technologia typu „Streaming” umożliwia przesyłanie takich danych jak fonia, wizja i tekst „na żywo” dzięki czemu uczestnik otrzymuje pełnowartościowe szkolenie:

 • fonia / głos – słyszysz lektora prowadzącego szkolenie „na żywo”
 • wizja /wideo – widzisz lektora prowadzącego szkolenie „na żywo”
 • pokaz slajdów i prezentacji – całą prezentację widzisz u siebie na ekranie.

Nazewnictwo:

Możesz także spotkać inne nazwy webinarów takie jak: webcast, szkolenie online, seminarium internetowe, transmisja online, spotkanie online czy konferencja internetowa.

Jak przebiega webinar?

Trener prowadzi szkolenie “na żywo” przekazując uczestnikom wybrane zagadnienia na prezentacji i omawiając wszystkie kwestie merytoryczne. W czasie szkolenia prowadzący angażuje uczestników webinaru zadając pytania na które można odpowiadać w czasie rzeczywistym.

Webinar prowadzony jest najczęściej w trybie dyskusji – tryb ten umożliwia uczestnikom rozmowę zarówno z prowadzącym, jak też z innymi uczestnikami. Dzięki temu ma się wrażenie uczestniczenia w szkoleniu podobnie jak na sali szkoleniowej. Każdy może włączyć się do dyskusji.

Dzięki tym zabiegom spotkanie staje się w pełni interaktywne. W trakcie szkolenia następuje sesja pytań i odpowiedzi, podczas której można wyjaśnić wszystkie wątpliwości związane z omawianym tematem.

W celu ustalenia szczegółów prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą.